Naciśnij enter aby wyszukać i ESC aby wyjść

Usługi

Poznaj nasze usługi

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji mobile i marketingu mobilnego. Specjalizujemy się w kampaniach zasięgowych z wykorzystaniem formatów w rich media (Mobile Branding), kampaniach efektywnościowych (Mobile Performance), marketingu i promocji aplikacji (App Booster) oraz kampaniach z wykorzystaniem usług geolokalizacji (Mobile-2-Offline). Stosujemy dogodne modele rozliczeń, w tym: CPM, CPC, CPA, CPL, CPD, CPI.

Oferujemy najlepiej dopasowaną i najbardziej angażującą reklamę mobilną która: przyciąga uwagę, buduje zaangażowanie, osiąga ponadprzeciętne wyniki. Jesteśmy ekspertami mobile rich media.

Mobile Video

Realizujemy kampanie z wykorzystaniem formatów mobile video. Tworzymy kreacje video dedykowane dla urządzeń mobilnych (mobile-first). Wykorzystujemy własne natywne formaty video rich media.

Mobile Performance

Realizujemy mobilne kampanie efektywnościowe w najpopularniejszych ekosystemach reklamowych (Google, Facebook) i w sieciach programmatic. Rozliczamy się za zrealizowane cele klienta.

Mobile 2 Offline

Wykorzystujemy możliwości geolokalizacji i specyfikę smartfonów do precyzyjnego targetowania i generowania ruchu sklepach offline (handlu, usługach, eventach). Mierzymy konwersję z reklamy mobilnej do sklepów (efekt ROPO).

App Booster

Specjalizujemy się w marketingu i promocji aplikacji. Realizujemy kampanie promujące aplikacje i generujące pobrania w modelu CPI, CPD. Zajmujemy się kompleksowo marketingiem aplikacji (App Store Optimization).

Proxi Mobile

Oferujemy sprawdzone rozwiązanie do geolokalizacji dla właścicieli i developerów aplikacji. Wykorzystujemy technologie takie jak geofencing, Wi-fi, bluetooth do precyzyjnej lokalizacji smartfonów. Angażujemy użytkowników używając powiadomień push.

Smart Stamp

To innowacyjne rozwiązanie dla właścicieli aplikacji. Fizyczna pieczątka odciskana na smartfonie klienta (np. w sklepie) to unikalne customer experience. Buduje zaangażowanie i lojalność klientów.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami.