Naciśnij enter aby wyszukać i ESC aby wyjść

Usługi

Poznaj nasze usługi

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji mobile i marketingu mobilnego. Specjalizujemy się w kampaniach zasięgowych z wykorzystaniem formatów w rich media (Mobile Branding), kampaniach efektywnościowych (Mobile Performance), marketingu i promocji aplikacji (App Booster) oraz kampaniach z wykorzystaniem usług geolokalizacji (Mobile-2-Offline). Stosujemy dogodne modele rozliczeń, w tym: CPM, CPC, CPA, CPL, CPD, CPI.

Oferujemy najlepiej dopasowaną i najbardziej angażującą reklamę mobilną która: przyciąga uwagę, buduje zaangażowanie, osiąga ponadprzeciętne wyniki. Jesteśmy ekspertami mobile rich media.

Mobile Video

Realizujemy kampanie z wykorzystaniem formatów mobile video. Tworzymy kreacje video dedykowane dla urządzeń mobilnych (mobile-first). Wykorzystujemy własne natywne formaty video rich media.

e-Commerce Performance

Realizujemy kampanie efektywnościowe w najpopularniejszych ekosystemach reklamowych (Google, Facebook) i w sieciach programmatic. Rekomendujemy i pomagamy w implementacji narzędzi analitycznych oraz marketing automation. Rozliczamy się za zrealizowane cele klienta.

Mobile 2 Offline

Wykorzystujemy możliwości geolokalizacji i specyfikę smartfonów do precyzyjnego targetowania i generowania ruchu sklepach offline (handlu, usługach, eventach). Mierzymy konwersję z reklamy mobilnej do sklepów (efekt ROPO).

App Booster

Specjalizujemy się w marketingu i promocji aplikacji mobilnych. Prowadzimy kampanie w modelach CPI lub CPA generujące wzrost biznesu naszych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie marketingu aplikacji (optymalizacja ASO, analityka aplikacji, akwizycja użytkowników i maksymalizacja Lifetimie Value użytkowników).

Proxi Mobile

Oferujemy sprawdzone rozwiązanie do geolokalizacji dla właścicieli i developerów aplikacji. Wykorzystujemy technologie takie jak geofencing, Wi-fi, bluetooth do precyzyjnej lokalizacji smartfonów. Angażujemy użytkowników używając powiadomień push.

Mierzenie i atrybucja instalacji

Jesteśmy pierwszym w Polsce Autoryzowanym Partnerem Kochava – jednego ze światowych liderów w zakresie analityki i atrybucji dla aplikacji mobilnych. Wykorzystujemy technologię Kochava do pomiaru kampanii akwizycji użytkowników i realizacji strategii wzrostu dla aplikacji. Pełnimy rolę lokalnego centrum kompetencji w zakresie edukacji, szkoleń, wsparcia technicznego oraz wdrażania narzędzi Kochava dla polskich klientów.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami.