Naciśnij enter aby wyszukać i ESC aby wyjść

Agencja

Dlaczego my

Jesteśmy agencją marketingu i reklamy mobilnej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe oraz reklamowe zgodnie z filozofią mobile-first i mobile-only. Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych mobile z wykorzystaniem powierzchni w aplikacjach i w mobilnym internecie.

Wywodzimy się z polskiego oddziału adQuota International – jednej z największych sieci reklamy mobilnej w Europie, przejętej w 2015r. przez Opera Mediaworks. W ramach Grupy Looksoft, w jednym miejscu łączymy kompetencje marketingowe i technologiczne.

Zobacz jak pracujemy

Zapewniamy kompleksowe podejście do komunikacji (mobile full service). Oferujemy rozwiązania mobilne 360 stopni, począwszy od strategii przez tworzenie kreacji, po planowanie i realizację kampanii na powierzchniach reklamowych mobile z wykorzystaniem najlepszych technologii:

Strategia

Tworzymy strategie komunikacji i planujemy rozwiązania mobile realizujące cele biznesowe klienta. Dostosowujemy strategie biznesowe i marketingowe do wymagań smartfonów zgodnie z filozofią mobile-first i mobile-only.

Kreacja

Tworzymy kreatywne i angażujące formaty reklamowe (rich media, video). Wykorzystujemy natywne funkcje smartfonów do angażowania użytkowników i osiągania ponadprzeciętnych wyników. Korzystamy z własnych, sprawdzonych formatów rich media i mobile video.

Technologia

Wykorzystujemy najlepsze technologie w zakresie targowania (np. geolokalizacja), planowania i zarządzania kampaniami (DSP, DMP, adserwer) oraz analityki reklam i aplikacji. Wyszukujemy, testujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

Media

Realizujemy kampanie reklamowe na powierzchniach mobilnych premium oraz programmatic. Współpracujemy z najważniejszymi wydawcami online i właścicielami aplikacji. Dostarczamy kompleksowe analizy i raporty post-buy.

Referencje

Co mówią nasi Klienci

“Bardzo wysoko oceniany profesjonalizm i kompetencje firmy Looksoft Advertising. Jako nasi partnerzy wykazują wyjątkowe zrozumienie celów biznesowych klienta. Wykorzystując insight’y oparte na danych, rekomendują rozwiązania, które pozwalają osiągać wysokie ROI. Należy podkreślić umiejętność wykorzystania nowych rozwiązań technologicznych oraz duże zrozumienie roli kanału mobile w budowaniu biznesu klienta. Na dowód uznania klienta dla skuteczności kampanii można przytoczyć fakt, że mimo globalnej zmiany domu mediowego Grupy Accor w czerwcu 2017 roku, za promocję aplikacji Accor Hotels na rynku polskim nadal odpowiedzialny jest Mobext.”
Tomasz Szulkowski
Mobext, Havas Media Group
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów prac zrealizowanych przez Looksoft Advertising. Mimo bardzo precyzyjnie określonej grupy docelowej oraz zasięgu geograficznego kampanii zastosowane rozwiązania pozwoliły zrealizować cele kampanii i osiągnąć założone ROI. Polecamy usługi firmy Looksoft Advertising w marketingu i promocji aplikacji mobilnych. Firma Looksoft ma profesjonalne i biznesowe podejście do marketingu, które uwzględnia cele strategiczne, specyfikę branży i modelu biznesowego klienta.”
Tomasz Szulkowski
Mobext, Havas Media Group